Reply on: BB-Schuhu #44292:
Ze diky Brona!!!K mojej linke 20. Jasne, v lete sa vsetci odstahuju na lazy! Hodinovy internal, no nadhera!
Ten CP musel vymyslat daky mierne osmatnuty slnkom: v lete Karpatska smer mesto 8:05 a potom az 9:48, alebo 17:18 a potom az 18:45.
Alebo Micinska smer Karpatska 7:48 a potom az 9:31 ci 17:01 a potom 18:28.
Hlavne, ze je cely den zbastardeny "interval" na hodinu, ale hned po obede aj v lete 12:31, 13:01, 13:27, 14:01- logika jak svina!
Nejdem komentovat linku 28-zase je to na ukor nasej L20.
.
Ale jedno nechapem-ked uz tak posilnovali linku 23, tak pre koho? Vsak linka 23 ma takmer rovnaku trasu ako linky 21 a 22. T.j. horna Sasova ma rovnaku ponuku, vsetko ide jednym smerom (mimo spicky to aj tak nejde do Majera)! To sa nedalo "obetovat" radsej na linku 20? Myslim, ze by to bolo zmyslupnejsie...
.
Myslim si, ze by bolo omnoho uzitocnejsie vytvorenie zlucenej linky 20 a 28 s peknym a hustym intervalom- s trasou Zel. st.-NSL-Dumbierska-Karpatska-posta-Starohorska-Tatranska-Karpatska-Dumbierska-zel. st. Bola by to univerzalna linka pre vsetkych sasovcanov na stanicu.
A prosim, neosopte sa teraz na mna lebo mesacniky.
Obsluzi to nosne body - stanicu - NSL - Europu i Strieborne. Mohli to este doplnit o chvostik spat cez NSL-Usvit-Kyjevske-Sladkovicocovu. Nech zase na nas nezazera zvysna cast mesta
PIT
Dopravný podnik mesta Banská Bystrica, a. s.
PhDr. Adrián Polóny - predseda predstavenstva
Jelšova 1611/26
Banská Bystrica 974 01
Vznik funkcie: 23.05.2011
?
A takto sa to robí:
keď chceš ľahko prísť k 49 % podniku, znížiš základné imanie
z 822 545 € (24 780 000 Sk) na smiešnych 68 026 € (2 049 351 Sk)
a potom keď chceš získať kontrolu nad podnikom, zvýšiš základné imanie o smiešnych 2 800 € (84 353 Sk) na 70 826 € a si kráľ s 51 %. Stačí mať len dohodnutého primátora, ktorý ti spraví vo všetkom po vôli...
?