Reakcia na: Danny #44293:
Vidíš, hneď tak poznáš správny zmysel vyjadrenia p. Modranského o tom, že tu fantastickosť objavíš až od septembra, kedy začnú chodiť aj spoje z "c"-čkových dier.Úplne s tebou súhlasím s presmerovaním L28 cez Karpatskú, nakoľko jazdenie po Partizánskej ceste inou, ako špičkovou posilovou linkou umožňujúcou prepravu ľudí do/z zamestnania, ja absolútne neefektívne a to hlavne v prípade, keď na ramene cez Rudlovskú cestu býva množstvo ľudí, kým na Partizánskej minimum a súčasne tak je možné zabezpečiť primeranú obsluhu okolia Karpatskej, ktoré bolo kedysi vynikajúce a v súčasnosti je však v smere na NS biedne. Však stále tade môže ísť L26 (samozrejme v preklade s L28 na NS a Tatranskej).
Tvoju hlúpu poznámku na koniec budem brať, že si to napísal z trucu v oprávnenej zlosti a nebudem to ďalej rozoberať. ?
Obsluzi to nosne body - stanicu - NSL - Europu i Strieborne. Mohli to este doplnit o chvostik spat cez NSL-Usvit-Kyjevske-Sladkovicocovu. Nech zase na nas nezazera zvysna cast mesta
PIT
Dopravný podnik mesta Banská Bystrica, a. s.
PhDr. Adrián Polóny - predseda predstavenstva
Jelšova 1611/26
Banská Bystrica 974 01
Vznik funkcie: 23.05.2011
?
A takto sa to robí:
keď chceš ľahko prísť k 49 % podniku, znížiš základné imanie
z 822 545 € (24 780 000 Sk) na smiešnych 68 026 € (2 049 351 Sk)
a potom keď chceš získať kontrolu nad podnikom, zvýšiš základné imanie o smiešnych 2 800 € (84 353 Sk) na 70 826 € a si kráľ s 51 %. Stačí mať len dohodnutého primátora, ktorý ti spraví vo všetkom po vôli...
?