OTAZKY 
- Tusi niekto preco je nova linka ocislovana 13? Viem si predstavit ze to ludi bude dost miast kedze 13ka bola donedavna vlastne 3ka (bordel)
- Tusi niekto aka bude ta osobitna tarifa na nocaku (kedze niekto ma zas na zaklade nejakej pochybnej logiky pocit ze by to malo byt inak spoplatnene)?

- Tusi niekto preco je nova linka ocislovana 13? Viem si predstavit ze to ludi bude dost miast kedze 13ka bola donedavna vlastne 3ka (bordel)
- Tusi niekto aka bude ta osobitna tarifa na nocaku (kedze niekto ma zas na zaklade nejakej pochybnej logiky pocit ze by to malo byt inak spoplatnene)?
PIT
"informovať vhodným spôsobom verejnosť o zrušení autobusovej linky alebo o zmene jej trasy, o zmene cestovného poriadku a tarify, prípadne o iných zmenách na autobusovej linke, ktoré sú dôležité vo verejnom záujme, a to najmenej 15 dní vopred, ak ide o pripravované alebo vopred známe zmeny; inak informuje neodkladne, len čo sa o nich dozvie"
takže zajtra (pri neporušení zákona, by mali všetci skoro všetko vedieť).