A JE TO TU!!
Nové CP platné od 1.7.2011 boli práve zverejnené na www.mhdbb.sk
? ?
Nové CP platné od 1.7.2011 boli práve zverejnené na www.mhdbb.sk
? ?
Obsluzi to nosne body - stanicu - NSL - Europu i Strieborne. Mohli to este doplnit o chvostik spat cez NSL-Usvit-Kyjevske-Sladkovicocovu. Nech zase na nas nezazera zvysna cast mesta

BB-Schuhu
"43 - znovu zachádza k železničnej stanici, žiadny spoj nie je skrátený po Nový Svet"
Tejto poznámke trocha nerozumiem, nakoľko linka č. 43 (všetky jej spoje) opätovne zachádza na Železničnú stanicu už od 20.2.2011.