Reply on: PIT #44282:
poukazoval som na to ešte v čase, keď to nebolo všetkým zrejmé, hneď po znížení ZI v DPM. Nuž, z cudzieho krv netečie...
Obsluzi to nosne body - stanicu - NSL - Europu i Strieborne. Mohli to este doplnit o chvostik spat cez NSL-Usvit-Kyjevske-Sladkovicocovu. Nech zase na nas nezazera zvysna cast mesta

BB-Schuhu
Nové CP platné od 1.7.2011 boli práve zverejnené na www.mhdbb.sk
? ?