http://zilina.sme.sk/c/5396784/cez-zilinu-uz-jazdi-prvy-poschodovy-vlak.html
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Inak tá osoba musela dostať aj po prstoch. ?
Tao
a keď si už pri tých starých črepoch radu 700 povedz mi akým zázrakom ich prepísali na slovenské značky a dostali STK???