Keď niečo má človek spraviť tak to má robiť poriadne a duplom veci, ktoré číta veľa ľudí je to proste hanba. A to to je len kvapka v mori prečo je pre mňa sad balkán retardovaný podnik.
však Tao to je retardacia však ?

S499.1023