Keď niečo má človek spraviť tak to má robiť poriadne a duplom veci, ktoré číta veľa ľudí je to proste hanba. A to to je len kvapka v mori prečo je pre mňa sad balkán retardovaný podnik.
však Tao to je retardacia však ?

Majo
Re #41254 expresbb: Ukáž mi, kde presne som napísal, že som striktne proti režijkám? Neukážeš mi to, lebo som to nenapísal! Napíšem svoj názor na túto tému ešte raz, a to najjasnejšie ako viem: som za to, aby mali režijky len zamestnanci dopravných spoločností (nie ich rodinní príslušníci) a som za to, aby platili len na území štátu, v ktorom pracujú. Dajme tomu by som ešte súhlasil s tým, aby mohli ísť do okolitých štátov za polovičné cestovné a aby mali ich rodinní príslušníci polovičné cestovné v štáte, kde bývajú. A určite nezávidím, že nemôžem mať režijku, pretože ju môžem mať, stačí mi zamestnať sa u modrých gúm. Zahraničné železnice (niektoré) sa snažia o obmedzenie FIPiek, teraz to chce tuším Francúzsko zrušiť (a už aj teraz neplatia všade).