Keď niečo má človek spraviť tak to má robiť poriadne a duplom veci, ktoré číta veľa ľudí je to proste hanba. A to to je len kvapka v mori prečo je pre mňa sad balkán retardovaný podnik.
však Tao to je retardacia však ?

S499.1023
A dopravca režijky nijako "neplatí" (a preto mu vyhovuje nezmenený stav), tu ide len a len o to, že je to nepeňažný benefit, ktorý má byť zdanený, rovnako ako ja daním auto, elektrárnik elektrinu, eurotelista telefón atď.