http://zilina.sme.sk/c/5396784/cez-zilinu-uz-jazdi-prvy-poschodovy-vlak.html
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Inak tá osoba musela dostať aj po prstoch. ?
Tao
A ešte niečo sa ťa spýtam keď, hlavný majster v dielni si nemôže zobrať ani dovolenku lebo vkuse dáku vraždu treba lepiť dohromady alebo keď blesk buchne do autobusu ktorému všetky kontrolky blikajú vrátane ABS, ktoré môže hocikedy zablokovať brzdy a oni to pustia do prevádzky a vozia v tom ľudí sú normálny?
A tom som povedal len 2 veci o ktorých viem že sa diali. A keby som mal menovať všetky mínusy tejto MHD tak mi nestačí ani A0