Keď niečo má človek spraviť tak to má robiť poriadne a duplom veci, ktoré číta veľa ľudí je to proste hanba. A to to je len kvapka v mori prečo je pre mňa sad balkán retardovaný podnik.
však Tao to je retardacia však ?

brefos
Banská Bystrica, žel.st.
Banská Bystrica,Štádlerovo nábr. (správne Štadlerovo nábr.)
Banská Bystrica,Strieborné nám.
Staré Hory,kaplnka
Turecká,dolná časť parkoviska
Banská Bystrica,AS
Banská Bystrica,H.Vjanského (správne H. Vajanského)
Banská Bystrica,Strieborné nám.
Staré Hory, kaplnka
Turecká,Boboty
Tak uvidíme ?