Keď niečo má človek spraviť tak to má robiť poriadne a duplom veci, ktoré číta veľa ľudí je to proste hanba. A to to je len kvapka v mori prečo je pre mňa sad balkán retardovaný podnik.
však Tao to je retardacia však ?

BB-Schuhu
Len čo som sa na to pozrel, tak hneď 4-5 chýb:
Bystrica, žel.st.Banská (prehodené slová)
Bansá Bystrica,Štádlerovo nábr. |(v názve zastávky až 2 preklepy)
Banská Bystrica,H.Vjanského
Baská Bystrica,Strieborné nám.
Staré Hory, kalnka
Skoro v každom riadku chyba, tak to je už na zamyslenie
? Pri všetkej úcte k slovenskému jazyku dúfam, že podobné nedostatky sa nebudú viac opakovať (predsalen keď niečo dávam na internet, tak si to aspoň po sebe prečítam).