http://zilina.sme.sk/c/5396784/cez-zilinu-uz-jazdi-prvy-poschodovy-vlak.html
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Prečo nie v Galente, Rožnave, Prešove, Medzilaborciach, Seredi, ...???!! ? ?
Inak tá osoba musela dostať aj po prstoch. ?
draxter
a) SAD ZV sa zaviazal zakúpiť pre potreby MHD BB istý počet vozidiel, čo NESPLNIL, hoci to bolo zmluvne dojednané
b) zákon o cestnej doprave jasne hovorí o povinnostiach dopravcu, ktoré si SAD ZV osvojil v podmienkach BB až o 2 (slovom dva) roky, v MHD ZV a ZH tak nie je dodnes - čo je opäť len vizitka podniku s ISO-m ?
c) či si niekto prenajíma alebo neprenajíma, nie je podstatné. Či sa dotiahli busy z CZ alebo od DPM, je mi jedno tiež. Nič to však nemení na fakte, že SAD ZV nedodržal zmluvu o výkone vo verejnom záujme, porušoval (a aj porušuje) zákon o cestnej doprave (spôsoby a formy je možno nájsť na tomto fóre nielen v písanej ale i obrázkovej podobe).
d) čisto jasne, bez vulgarizmov, populizmu, na základe zákona možno jasne konštatovať, že SAD ZV sklamal. ?