Reply on: PIT #22582:
Toto už presahuje všetky medze, to vieme všetci a dosť dlhú dobu. Ale keď sa hrubo porušilo toľko zákonov, prečo to nikto nerieši? Odporúčal by som, nech vedenie mesta a DPM spraví tlačovku, na ktorej "mierne" poopravia výroky odborníka na dopravu. Pohoršujeme sa tu každý deň nad konaním SAD ZV. Teraz nech aj mesto povie svoj názor, resp. pravdu o trolejbusoch. Veď v jeho záujme je ich spustenie. Dokedy to mieni tolerovať? To im fakt tieto klamstvá, ktoré denno-denne produkuje SAD ZV, nevadia? Už je najvyšší čas zakročiť, lebo ľudí zmanipulujú natoľko, že nakoniec budú trolejbusy, pre všetky tie vymyslené veci okolo nich, odmietať.
Petik
Re #22491 JJ: Ak je to tak ako hovoris, tak je to dobre. Ale ako hovorim, v Prahe o nicom nepocut, a slovenske noviny sledujem na nete dost starostlivo.
Re #22494 JJ: Velmi sa tesim na tvrdu reakciu! To je to, co cakam uz od 21.4. !!! Proti tomu, co predvadza STS a ZVSK sa a "korektnou medialnou politikou" mozes...
Re #22503 Papyr: To na Vas pracuju Bratislavaci!
Re #22508 mirkobb: Minule som cestoval a vedla mna sedel jeden pan a po asi 2 vetach sme zistili, ze mame spolocne zaluby. A tak sme sa dostali k busu Skoda 706 RTO, ktory nedavno kupil a zrekonstruoval. Kupna cena 36,000 Kc, rekonstrukcia 700 tisic. Je to tento: http://www.gfibus.cz/ Ale ci sa ten pan vola Martin Říha si uz skutocne nepamatam.
Re #22516 Habibi: Neviem ci sa Cimrman zaujimal aj o verejne financie. Az taky Cimrmanolog nie som. Ale zlepsim sa. Hned si nejakeho pustim!
Re #22552 2007: Bratislava zase raz ukazala, ze nie je hlavne mesto ale Hlavna Dedina Slovenskej Republiky.