Reply on: PIT #22582:
Toto už presahuje všetky medze, to vieme všetci a dosť dlhú dobu. Ale keď sa hrubo porušilo toľko zákonov, prečo to nikto nerieši? Odporúčal by som, nech vedenie mesta a DPM spraví tlačovku, na ktorej "mierne" poopravia výroky odborníka na dopravu. Pohoršujeme sa tu každý deň nad konaním SAD ZV. Teraz nech aj mesto povie svoj názor, resp. pravdu o trolejbusoch. Veď v jeho záujme je ich spustenie. Dokedy to mieni tolerovať? To im fakt tieto klamstvá, ktoré denno-denne produkuje SAD ZV, nevadia? Už je najvyšší čas zakročiť, lebo ľudí zmanipulujú natoľko, že nakoniec budú trolejbusy, pre všetky tie vymyslené veci okolo nich, odmietať.

Bystrican.
tak zvolencania tam nemaju co robit....
No nejdem tu rozoberat blizsie dovody za ktore prostetovali bol by som rad kebyze nam to povie aj niekto kompetentny sa tomu vyjadrovat....