Reply on: JJ #22498:
Samozrejme, ze som mal na mysli samotnu reakciu na tu ich zlomyselnu kampan. ? Vsak na to poukazoval aj Petik, na druhej strane(pre "adrive") treba priznat fakt, ze zamery DPMBB ohladne svojej cinnosti a spustenia trolejbusov su v mediach prezentovane dostatocne a primerane potrebam, k tomu nie su ziadne vyhrady. To je robene vysoko profesionalne, za co im patri.. ? ? ?
. Alebo tie články a vyjadrenia sa nezverejňujú?
JJ
DPM sa snazi robit korektnu medialnu politiku, kedy sa snazi propagovat seba a svoje produkty a informovat verejnost. Problem je v tom, ze SAD Zvolen sa neustale zaobera vsetkymi ostatnymi, len sebou nie, a potom aj tu, na iMHD sa pretriasaju len ich clanky cele tyzdne, co navodzuje pocit, ze jediny, kto o sebe dava vediet je SAD Zvolen. Mozno prisiel cas na tvrdu reakciu aj zo strany DPM - zverejnit fakty a cisla o prevadzkovani MHD SADkou Zvolen - lebo ak sa moze SAD Zvolen neustale vyjadrovat k DPM a k trolejbusom, moze sa potom aj DPM vyjadrovat k SAD Zvolen a autobusom. Vsetko sa vyjasni buduci tyzden ...