Reply on: 2007 #22552:
Tento nápad už nejaká chorá hlava chcela zaviesť aj v Banskej Bystrici. Teda vysvetlím tým čo nevedia o čom to celé je. Príklad..50% zľavu by mal len ten študent , ktorý má trvalé bydlisko v BB, ale nie ten čo je z Brezna. To mohol vyhútať naozaj len odborník čo k tomu dodať ?? Len to, že kto zvalil rozdelenie dotácií do MHD na mestá..a do prímestskej na VÚC-ky nikdy nepričuchol k doprave, ale neviem čo sa tu čudujem vôbec.. ?
2007
"Toto je totiz podla DPB ferove platenie, preco by malo mesto Bratislava prispievat na zlavy ludom co neplatia v Bratislave ziadnu dan z prijmu, ked DPB ma 60% svojich prijmov dotovanych z mestskeho rozpoctu a len 40% plynie zo samotnych listkov."