Reply on: Bystrican. #22542:
Takže to znamená, že v konaní o vydaní licencií na prímesto a diaľkovú dopravu môže zasiahnuť aj Železničná spoločnosť Slovensko, a. s a naopak? Tak to sú mi novinky. UŽ sa teším ako ZSSK bude dávať námietky na licencie SAD ZV.
PIT
Re #22525 2007 Ing. Hýblová odišla z MsÚ a MsZ svojím uznesením zo dňa 15.05.2007 č. 59/2007-MsZ v bode II "odporúča schváliť za člena predstavenstva Dopravného podniku mesta Banská Bystrica, a.s. Radoslava Lukaja" - a podľa môjho názoru ako prednosta MsÚ nahradí Ing. Hýblovú (ako predchádzajúcu prednostku MsÚ) práve vo funkcii predsedu predstavenstva, takže o Ing. Adamcovú sa báť nemusíš. Čo sa týka sedenia na dvoch stoličkách - to bol akože vtip alebo si myslíš, že to je niečo výnimočné?