Vcera v spravach ludia z BBDS jednoznacne dokazali ze im vlastne o ludi vobec nejde a ani nikdy neslo. Spravaju sa ako male decka.
Moja cesta rano:
7:00 Trolejbus (pardon) autobus cislo 7 by mal mat prichod
7:10 Uz je tu. Je to jeho 4 zatavka ale je uz plny. Vhiahnuty davom stojim na jednej nohe. Cca 10 ludi ostalo von
7:11-7:20 Vodic optimisticky zastava na zastavkach ale nik nemoze nastupit. Nema kam.
7:21-7:25 Dozvedame sa vodicov pribeh ako mu pred 2 dnami zavolali ze ide robit do BB a ked nie ma vypoved. V telefone sa ho spytali ze co pozna BB a on ze nie. To vraj nevadi lebo dostane mapu a ked nebude vediet nech sa spyta ludi, oni mu povedia. Dnes uz nebude robit 16 hodin ale iba 8, lebo zohnali dalsich vodicov a ze ked sa stazovali na stav tak sa im kompetentni zo ZV iba vysmiali. Pri Leninovi uz stojim na dvoch nohach
7:26 Vystupujem
Uz sa tesim na cestu spat.
Nevedel som si predstavit ci este moze uroven MHD klesnut hlbsie po tom co predviedla BBDS s niektorymi linkami a blbym prestupovanim, ale momentalny stav dokazuje ze klesnut este hlbsie sa da.
Moja cesta rano:
7:00 Trolejbus (pardon) autobus cislo 7 by mal mat prichod
7:10 Uz je tu. Je to jeho 4 zatavka ale je uz plny. Vhiahnuty davom stojim na jednej nohe. Cca 10 ludi ostalo von
7:11-7:20 Vodic optimisticky zastava na zastavkach ale nik nemoze nastupit. Nema kam.
7:21-7:25 Dozvedame sa vodicov pribeh ako mu pred 2 dnami zavolali ze ide robit do BB a ked nie ma vypoved. V telefone sa ho spytali ze co pozna BB a on ze nie. To vraj nevadi lebo dostane mapu a ked nebude vediet nech sa spyta ludi, oni mu povedia. Dnes uz nebude robit 16 hodin ale iba 8, lebo zohnali dalsich vodicov a ze ked sa stazovali na stav tak sa im kompetentni zo ZV iba vysmiali. Pri Leninovi uz stojim na dvoch nohach
7:26 Vystupujem
Uz sa tesim na cestu spat.
Nevedel som si predstavit ci este moze uroven MHD klesnut hlbsie po tom co predviedla BBDS s niektorymi linkami a blbym prestupovanim, ale momentalny stav dokazuje ze klesnut este hlbsie sa da.
?
a potom po 5 min sa pomalicky plazila hore no bolo to na zaplakanie



inca
- SAD BBDS sa zachovala ako male jesitne ukrivdene decko, co moze byt znacne kontraproduktivne. Vyrok Ing. Kornieta ze ma 30 dni na odovzdanie autobusov je sice asi de iure v zmysle zmluvy, ale vzhladom na medializaciu velmi nestastny. Ovela elegantnejsie by bolo - ak uz SAD BBDS chce robit prieky co evidentne chce, keby autobusy odovzdavala tempom 1 kus za den.
- Chapal by som postoj SAD BBDS keby oficialne napadla vysledok "sutaze", vyhlasila ho za zmanipulovany, co vsak neurobila. V danej chvili neriesim "sutaz" ako taku, o tom sa tu uz napisalo dost
- Co skutocne nechapem je postoj mrtveho chrobaka, ktory predvadza Fond narodneho majetku, vlastnik 51% akcii SAD BBDS a.s. Cakal by som, ze terajsi management bude okazalo, na tlacovej konferencii a okamzite odvolany a tu nastupi niekto, kto sa aspon pokusi zachranit co sa este da. Slaboduche vyjadrenia predstavitelov SAD BBDS v TV nic neriesia. Myslim, ze torzo BBDS zacne mat v dohladnom case velmi vazne financne problemy. Januar a februar su z hladiska trzieb v dialkovej a medzinarodnej doprave tradicne mizerne, z hladiska nakladovosti su vsak velmi narocne. Obavam sa, ze verbalne ubezpecenia, ze SAD BBDS zamestna vodicov upratovanim snehu a je schopna im dva mesiace hradit mzdy aj bez toho, ze budu soferovat a ked SAD ZV padne na hubu a primator Kralik sa priplazi po bruchu aby poprosil BBDS ci by neracila zase robit MHD pre mesto su skor z oblasti zboznych priani. Cas jednoznacne pracuje pre SAD ZV.
- Dnes bude v MHD znova chaos, ale mensi ako vcera. Vacsina skol ma stale prazdniny. opakujem sa, ale SAD ZV hra vabank a podpise aj krvou zmluvu s diablom - autobusy budu pomaly pribudat, vodici zo SAD BBDS pomaly ubudat, cezpolni vodici sa naucia kade maju chodit, oznacniky Zvolencani vyrobia, alebo daju vyrobit, tradicne apaticke obyvatelstvo BB odchovane v minulosti sialenymi uletmi Made in BBDS si posomre, ponarieka a neurobi nic.