Reply on: LUK #11740:
To je pravda, prave preto by bola SAD BBDS urobila ovela rozumnejsie keby operovala tymto argumentom, odovzdavala vozy po etapach a neohanala sa iba tym, ze ich ma odovzdat az 30.1.2006. Takto to vyzera len na trucpodnik.
?
a potom po 5 min sa pomalicky plazila hore no bolo to na zaplakanie



poslanec.sk
http://www.poslanec.sk/view.php?cisloclanku=2006010301