ak MHD BB uzavrela s SAD BB zmluvu na prenajom 35 autobusov do 31.12.2006, tak to je ina pecka 
skratka mate na MsU fakt sikovnych a "neuplatnych" ludi
aj tak si myslim, ze v BB znovu vyhra volby kralik :))))

skratka mate na MsU fakt sikovnych a "neuplatnych" ludi

aj tak si myslim, ze v BB znovu vyhra volby kralik :))))
fobust
Pokial si pamätám, tak v BA to bolo 47 hal na osobokilometer Trolejbusu a 51 hal na osobokilometer autobusu niekedy pred dvoma rokmi. Ale ak chcete mať prensé info, obráťte sa na DPB prosím. Možno si to pamätám zle, ale určite vyšla prevádzka trolejbusu prepočítaná na osobokilometre o trošičku menej ako ekvivalentná prevádzka autubusu. V cene sú zahrnuté všetky náklday, aj údržba infraštrukúry u trolejbusu.