ak MHD BB uzavrela s SAD BB zmluvu na prenajom 35 autobusov do 31.12.2006, tak to je ina pecka 
skratka mate na MsU fakt sikovnych a "neuplatnych" ludi
aj tak si myslim, ze v BB znovu vyhra volby kralik :))))

skratka mate na MsU fakt sikovnych a "neuplatnych" ludi

aj tak si myslim, ze v BB znovu vyhra volby kralik :))))
irizar
Na Uhlisku sú už vylepené nové cestovné poriadky SAD ZV. Odchody vyzerajú viacmenej rovnako ako v tom starom, s tým, že až do konca týždňa majú jazdiť iba spoje označené ako "a". A buhvieprečo sú linky označené ako "122, 126, 154" atď...
Nové B952E už premávajú, zatiaľ som ich napočítal šesť, ale moc som toho ešte nepochodil. Na linke 54 išla ráno zbrusu nová C954E bez ŠPZ a zo sedadlami v igelite a na 22 som videl B741 z môjho rodného LM - skoro som spadol na hubu...