ak MHD BB uzavrela s SAD BB zmluvu na prenajom 35 autobusov do 31.12.2006, tak to je ina pecka 
skratka mate na MsU fakt sikovnych a "neuplatnych" ludi
aj tak si myslim, ze v BB znovu vyhra volby kralik :))))

skratka mate na MsU fakt sikovnych a "neuplatnych" ludi

aj tak si myslim, ze v BB znovu vyhra volby kralik :))))
inca
To je pravda, prave preto by bola SAD BBDS urobila ovela rozumnejsie keby operovala tymto argumentom, odovzdavala vozy po etapach a neohanala sa iba tym, ze ich ma odovzdat az 30.1.2006. Takto to vyzera len na trucpodnik.