Reply on: Papyr #45903:
súhlas, a doplním, že k pražským OC, ktoré sa postavili v poli za mestom, si tieto centrá aj platia vlastnú autobusovú linku (Zličín, Černý most, OC Šestka, Tesco Letňany?). Čiže zjavne vedia, že sa im to oplatí.Optima by mohla prispieť na kúpenie ("modernizáciu") 2 obojsmerných dvojwan, s ktorými by sa na L5 jazdil 20' interval (po zavedení preferencie v centre možno aj 15' ?)
?
jt
Čo tak spoj k amfiteátru napríklad každých 20 minút, pričom každý tretí spoj by bol R7? K Optime by teda jazdili pravidelne tri spoje za hodinu, z toho jeden by pokračoval tak, ako teraz do železiarní. 20 minút nie je nič extra, no Trieda SNP je obsluhovaná linkami 6 a 9.
Re #45914 TA: To by sme už chceli asi priveľa, no aj v tomto stave to logiku dáva a je to pre cestujúcich výhodnejšie.