Reply on: AutobusovyManik #45917:
ja to vidim najjednoduchsie urobit tak, aby isli vsetky L10 k optime, boli by vyuzite tak akurat, ani prazdne, ani preplnene, pochybujem ze keby sa tu dala elektricka, povedzme 5, ze by sa jej dal taky interval ako ma L10. Za L17 som zahlasoval len preto ze by to bolo vyhodnejsie pre mna:) ale za dvoch podmienok, 1.zrusenie zachadzky na michalovsku. 2. posilnenie intervalov na uroven L34 a tieto linky podla moznosti prekladat

jt
Čo tak spoj k amfiteátru napríklad každých 20 minút, pričom každý tretí spoj by bol R7? K Optime by teda jazdili pravidelne tri spoje za hodinu, z toho jeden by pokračoval tak, ako teraz do železiarní. 20 minút nie je nič extra, no Trieda SNP je obsluhovaná linkami 6 a 9.
Re #45914 TA: To by sme už chceli asi priveľa, no aj v tomto stave to logiku dáva a je to pre cestujúcich výhodnejšie.