Reply on: Papyr #45903:
súhlas, a doplním, že k pražským OC, ktoré sa postavili v poli za mestom, si tieto centrá aj platia vlastnú autobusovú linku (Zličín, Černý most, OC Šestka, Tesco Letňany?). Čiže zjavne vedia, že sa im to oplatí.Optima by mohla prispieť na kúpenie ("modernizáciu") 2 obojsmerných dvojwan, s ktorými by sa na L5 jazdil 20' interval (po zavedení preferencie v centre možno aj 15' ?)
?
AutobusovyManik
Navrhoval by som aby sa zaviedla autobusová zastávka hneď pri nástupišti električiek (smer Pereš) a nebol by problém aby tam zastavovali doterajšie linky ktoré zastavujú na zastávke "Moldavská, obchodné centrá". A smerom do centra mesta tak isto. Ale ani tá električka by nebola zlá.