Reply on: AutobusovyManik #45917:
ja to vidim najjednoduchsie urobit tak, aby isli vsetky L10 k optime, boli by vyuzite tak akurat, ani prazdne, ani preplnene, pochybujem ze keby sa tu dala elektricka, povedzme 5, ze by sa jej dal taky interval ako ma L10. Za L17 som zahlasoval len preto ze by to bolo vyhodnejsie pre mna:) ale za dvoch podmienok, 1.zrusenie zachadzky na michalovsku. 2. posilnenie intervalov na uroven L34 a tieto linky podla moznosti prekladat

VLK
Tieto tarifné pravidlá si určuje dopravca. Napr. v KE máte mesačníky platné aj bez označenia vo vozidle, kontorluje sa iba platnosť. V Trenčíne sa kontroluje aj označenie vo vozidle a ak mesačník nie je označený vo vozidle, je vyhlásený revízorovi ako neplatný (cestuješ na čierno). Systém sa dá nastaviť najrôznejšími spôsobmi. ?