Reply on: Ike #4384:
Príspevok nie je o spadnutej značke, ale o tom, že sa natierali stĺpy a odstránili z nich značky bez toho, aby boli osadené dočasné. Aký bol pôvodný zámer? Že natierači odmontujú značku a budú ju počas vysychania náteru držať v ruke a ukazovať ju vodičom?
bobitwo