Reply on: 810zssk #4081:
Zaregistroval si, že D1 je s výnimkou Šmejkalky po rekonštrukcii? To len na margo tých schodov, inak s tebou súhlasím. Ja uprednostňujem aj dnes 5,5 hodiny vo vlaku proti 3 hodinám v aute, pretože vo vlaku môžem aj niečo robiť.

bobitwo
To čo vyťažíš ešte neznamená, že to bude mať vhodné vlastnosti. Nie je kameň ako kameň. To že sa to tak v minulosti robilo, neznamená. že sa to tak bude robiť aj teraz. Záleží ozaj od vlastností tých materiálov.