Reply on: bobitwo #4072:
Berlín sa nebude napájať juhom? Toto až tak nesledujem. Každopádne, spojenie Berlína a Viedne tá VRT rieši. Otázka je len či robiť nejakú pseudostanicu v Stupave. Ľudia z BA aj tak pôjdu priamymi vlakmi z BA a nebudú sa motať niekde za mesto.
Ike
https://transport.ec.europa.eu/transport-modes/rail/high-speed-rail-plan_en