Reply on: Miro #2754:
Však to máš prezentované. Sú tam zdieľané bicykle, kolobežky a v okruhu 1 km (15 min. pešej chôdze) pomerne značnú lokalitu s kancelárskymi budovami.Včera som náhodne šiel okolo, parkovalo tam asi 15 áut.... po troch dňoch celkom slušné (na Komsárkach toľko neparkovalo ani po dvoch mesiacoch).
Minimálne aspoň kým to stihnú nafotiť pre marketingové účely...
MatejBA
Plus nakladne auta predsa platia myto, spotrebnu dan z paliva, cestnu dan, a firmy/vodici aj dan zo zisku/z prijmu.
Nehovoriac o tom, ako by si napriklad na 110 narval dalsie vlaky, ked uz teraz sa tam jazdi na hrane?