Reply on: not.my.god #1892:
Sobianin je nielen blbec, ale aj jedna z hlavných tvári Putinovho režimu, takže tam sa blbostiam nedivím vôbec.
ďakujem za skvelé zhodnotenie, konečne reálny pohľad
Toto ma rozosmialo rovnako ako keď som si raz prečítal, že "PHOslanec Berka"