Reply on: S499.1023 #3093:
V 70. rokoch v AT zúrila presne tá istá nákaza, ktorá teraz zúri v HU a SK.Ako sa dalo v 70. rokoch pravidlene cestovať na "západ"? Pre bežného smrteľníka to určite nebolo také jednoduché, vybaviť všetky papierovačky. Isté uvoľnenie nastalo až v 2. polovici 80. rokov 20. storočia.
Potom bolo spoločensky prijateľné dať rúško dole a klábosiť, lebo COVID sa vraj vyhýbal ľuďom dbajúcim na etiketu 

upravovač fotiek
Ináč nápad na sci-fi: točňa na Kamzíku pri lanovke, predĺženie linky 44 k nej, najmä počas víkendov. Obrat trolejbusov v bežnej premávke na točni. 100% šoto. Na pohon točne sa využije pohon lanovky. Točňa sa bude otáčať počas zapnutého pohonu lanovky. Pre nájazd a výjazd trolejbusu bude lanovka krátkodobo prerušená. To je dostatočne bláznivé.