Reply on: irizar #2341:
Aha, ok, dik
Som sa spoliehal na strojový preklad + Google. Potom je to v poriadku samozrejme (a potvrdzuje čo píšem v nasledujúcom príspevku, že s nešvajčiarmi tam problém nemajú).
Som sa spoliehal na strojový preklad + Google. Potom je to v poriadku samozrejme (a potvrdzuje čo píšem v nasledujúcom príspevku, že s nešvajčiarmi tam problém nemajú).
Keďže to je čierna diera na peniaze 30 rokov, už od bačovania známeho obuvníka.
upravovač fotiek
Ako dobre že BA HLST ani nebola hodnotená. To by museli dať záporné čísla do bodovania.