Reply on: PotPalo #4722:
Mňa tu skôr zaráža iná vec... Ako je možné, že v Petržalke na oddelenie cyklotrasy stačili čiary a pomerne malé a riedko osadené obrubníky, tak isto ako aj na Molecovej https://maps.app.goo.gl/bvaSXbHF81FywVh79 , alebo tu na Páričkovej https://maps.app.goo.gl/kH5RJB8FfAAKxqCs8 sú síce betónové, ale úplne decentné obrubníky a to Páričková vznikla skôr ako Vajanského... Ale na nábreží v Starom meste bolo treba pomaly protitankové betónové monštrá? Ktoré boli neskôr vymenené síce za plastové, ale stále obrovské obrubníky...
si
https://www.google.com/maps/@48.1452496,17.1176715,3a,75y,11.06h,78.37t/data=!3m7!1e1!3m5!1sfVQgWN2KaRSHl6EcHzxQEQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D11.630248477224114%26panoid%3DfVQgWN2KaRSHl6EcHzxQEQ%26yaw%3D11.058230144099056!7i16384!8i8192?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYyMy4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D ?