Reply on: PotPalo #4722:
Mňa tu skôr zaráža iná vec... Ako je možné, že v Petržalke na oddelenie cyklotrasy stačili čiary a pomerne malé a riedko osadené obrubníky, tak isto ako aj na Molecovej https://maps.app.goo.gl/bvaSXbHF81FywVh79 , alebo tu na Páričkovej https://maps.app.goo.gl/kH5RJB8FfAAKxqCs8 sú síce betónové, ale úplne decentné obrubníky a to Páričková vznikla skôr ako Vajanského... Ale na nábreží v Starom meste bolo treba pomaly protitankové betónové monštrá? Ktoré boli neskôr vymenené síce za plastové, ale stále obrovské obrubníky...
tom_sk
Ale je pravda, že takéto kovové stĺpiky sú trochu overkill a bolo by v križovatke lepšie použiť plastové ktoré sa v prípade núdze dajú prejsť alebo aspoň ťuknúť. Myslím, že aj takéto riešnie by ako prevencia uspelo.