Reply on: PotPalo #4712:
To je práve to, že čiara nestačí. Hneď by z toho vzniklo miesto kde by postávali autá na blikačkách a blokovali výhľad v križovatke Napr. ráno rodičia vyhadzovať deti do školy, cez deň papalášizmus z ministerstva a na večer takí woltáci do priľahlej reštiky.Ale je pravda, že takéto kovové stĺpiky sú trochu overkill a bolo by v križovatke lepšie použiť plastové ktoré sa v prípade núdze dajú prejsť alebo aspoň ťuknúť. Myslím, že aj takéto riešnie by ako prevencia uspelo.
"Predtým to bolo horšie" - to je posledná argumentačná slamka, ktorej sa našťastie svedkovia vallovi môžu chytiť takmer vždy.
si
ci aha, ak by davali niekde obrubnik, tak by tam uz museli docapkat aj vallokocky ako pridlazbu (lebo bez nech by to nebolo ono) a tak by to bolo asi prilis drahsie....