Reply on: shaggy #4682:
Nehovoriac o tom, že pri tom lárom-fárom odhadovaní uličiek druhá vychádzala vždy veľká a ostatné veľmi ltt, permanentne tam niekto debilným státím sťažil prejazd. Plus pri akejkoľvek akcii v DKZH apod. sa z toho stalo záchytné parkovisko a domáci sa mohli strčiť. Obyvateľom sa dokončením plochy uľaví, akurát opäť meškajú oproti ohlásenému termínu
upravovač fotiek
https://www.prazsketramvaje.cz/showpage.php?name=kratasy#20260621121435
Takže je to potvrdené ako retrovoz, ktorý si Praha dala vyrobiť v Brne. Oveľa viac ako lišty zberača mi do očí bije zrkadlo. Čudujem sa, že si dali spraviť takýto bastel, lebo majú z čoho brať sklá na pôvodné vyhotovenie okien.
Ale aj tak, Praha si robí takéto srandy a v Bratislave sa ledva drží pri živote to, čo tu je. Bratislava nie je Praha.