Reply on: Ike #4316:
zaujimave, ja som od prvaku zakladnej chodil aj do aj zo skoly sam s klucikom na krku a velmi rychlo sme aj so spoluziakmi zacali podnikat aj rozne vylety do blizsieho ci vzdialenejsieho okolia (rodicia ani netusili ako daleko sme sa boli schopni dostat) a kupodivu sme vsetcia volakosik prezili aj ked sme tu prednost na prechodoch nemali.... a ta doprava zas az tak mensia nebola, akurat miesto osobnych plechovic sme stretali viac V3S-iek, tatier (ktore neznaji bratra), obcas aj nejaky kombajn (kupodivu vtedy aj druzstva na okrajoch mesta fungovali a hospodarili), Ikarusy, SMky, a neskor ked dotiahli troleje tak aj 9Trky, obcas nejaky sanos,....a dokonca sme sa hravali aj na zeleznicnej trati; ale proste od mala nas ucili ze nech sme kdekolvek, musime byt ostrazity, ze tie vacsie pohyblive skatule kvoli nam obvykle len tak nezastavia.... (a v pripade zeleznice uz urcite nie)

Ike