re #7864 d3k0> a co tak spravit Technicke sklo ako zachadzku 20, dajme tomu kazdy 2 voz? Ved nebol by problem do dnesneho grafikonu dokreslit 2x/hod gulicku, alebo ako jeden dedo na Zabom Majrey povedal, "picku" ? Alebo by to bol problem?
re #7867 Andy> STAVIVA je obratisko typu siroka cesta+parkovisko vedla na to parkovisko sa vchadza vchodom do dakej firmy, co tam sidli.
A ta 63 vyzera ako dobry napad. Este aj grafikon ma rovnaky, robi ju 1.DTPA a konci o 20 min. skor ako dnes 57
re #7867 Andy> STAVIVA je obratisko typu siroka cesta+parkovisko vedla na to parkovisko sa vchadza vchodom do dakej firmy, co tam sidli.
A ta 63 vyzera ako dobry napad. Este aj grafikon ma rovnaky, robi ju 1.DTPA a konci o 20 min. skor ako dnes 57
M: ZV 2830/4 a 9; 2204 a 2810/ oba 4

Andy
Vysvetli mi niekto, naco je vlastne linka 38, vsak aj nastarsia rakovina by mala tych 100 metrov od zastavky Pri krematoriu ku Krematoriu zvladnut, nie? A co by sa stalo, keby ju uplne zrusili? Nic. Rakoviny by si zvykli chodit 37. Vsak aj mnohe tak chodia. Alebo preco nechodi ku Krematoriu linka 37? Vsak az taky expres to nie je.. Radsej by ten voz z 38 mohli vyuzit na 43 aspon cez prazdniny, ked tam chodi vela(niekedy az moc) ludi.
Preco ta doprava vlastne kolabuje? Je to sposobene Sturovou? Alebo cim? Vsak to nebyvalo.