re #7864 d3k0> a co tak spravit Technicke sklo ako zachadzku 20, dajme tomu kazdy 2 voz? Ved nebol by problem do dnesneho grafikonu dokreslit 2x/hod gulicku, alebo ako jeden dedo na Zabom Majrey povedal, "picku" ? Alebo by to bol problem?
re #7867 Andy> STAVIVA je obratisko typu siroka cesta+parkovisko vedla na to parkovisko sa vchadza vchodom do dakej firmy, co tam sidli.
A ta 63 vyzera ako dobry napad. Este aj grafikon ma rovnaky, robi ju 1.DTPA a konci o 20 min. skor ako dnes 57
re #7867 Andy> STAVIVA je obratisko typu siroka cesta+parkovisko vedla na to parkovisko sa vchadza vchodom do dakej firmy, co tam sidli.
A ta 63 vyzera ako dobry napad. Este aj grafikon ma rovnaky, robi ju 1.DTPA a konci o 20 min. skor ako dnes 57


Jano
TeBeCe: dik, daj vediet ak nieco zbadas aj v stredu, lebo asi urobim dubravsku vypravu, ale az popoludni, takze keby si nieco dopoludnia videl, pomoze.
Z utorka:
Porucha elektricky bola okolo 17. h. na krizovatke Trnavske myto - Vajnorska ( RE )
- 2514 po rannej spicke na linke 83/9 ho popoludni na prvom vyjazde z Dubravky ( 13:16 h. ) ho hradil ZV 2830 a napokon sa vratil
- 2814 vypadol na linke 83/4 pocas dna, neskor ho nahradil 2204
- 2204 vypadol na uz spominanej linke 83/4 po 19. h., neskor ho nahradil ZV 2830 a napokon pravdepodobne 2810 ( ale nevidel som na 100% )
Vyprava podla poradia:
83: 2309, 2827, 2315, 2814, 2820, 2810, 2804, 2940, S N 2514, 2408, 2809, 2403, 2304
504: 1809