Dnes v 5ke 19.15 z race sa vezie chalan co v prvom vozni spi a ma toto je uz druhe kolo isiel aj v smere do race ;o)


, 104 - spoluziak mi hovoril ze vraj videl cestou do/zo skoly niekedy v poslednom case nejaku historicku elektricku stat pri tuneli na tej odbocke bez vodica aj bez cestujucich
Asi mali slavnost v PKO



NEOPLAN
TO JE FAKT TAKY PROBLEM? predlzit 63ku, alebo 85ku na zabi majer? (tych 700m?), viem obratisko PAMIATKOSTAV neznam a na obratisku STAVIVA sa ma problem otocit auto a nie este klbovy autobus...
ALE namiesto dvoch zahrad je tam kopa smeti a par panelov... co takto tie smeti odstranit a postavit obratisko? moc nerealne, pri dnesnej situacii... tak potom aky je problem predlzit tu 63 na ZLATE PIESKY (pred Coca-colou je tam taky plac, co ma charakter obratiska, myslim, ze sa tam tocila 106ka kedysi) ce Zabi Majer? je tam cesta, sice co sa podoba na tankodrom, ale prejst sa tam da. bezne tade chodia Coca-Colacke kamiony, dat do 63ky este jeden voz do obehu. a spokojny bude aj Lamac, a aj Zlate piesky a Zabi majer...