re #7864 d3k0> a co tak spravit Technicke sklo ako zachadzku 20, dajme tomu kazdy 2 voz? Ved nebol by problem do dnesneho grafikonu dokreslit 2x/hod gulicku, alebo ako jeden dedo na Zabom Majrey povedal, "picku" ? Alebo by to bol problem?
re #7867 Andy> STAVIVA je obratisko typu siroka cesta+parkovisko vedla na to parkovisko sa vchadza vchodom do dakej firmy, co tam sidli.
A ta 63 vyzera ako dobry napad. Este aj grafikon ma rovnaky, robi ju 1.DTPA a konci o 20 min. skor ako dnes 57
re #7867 Andy> STAVIVA je obratisko typu siroka cesta+parkovisko vedla na to parkovisko sa vchadza vchodom do dakej firmy, co tam sidli.
A ta 63 vyzera ako dobry napad. Este aj grafikon ma rovnaky, robi ju 1.DTPA a konci o 20 min. skor ako dnes 57
M: ZV 2830/4 a 9; 2204 a 2810/ oba 4

NEOPLAN
TO JE FAKT TAKY PROBLEM? predlzit 63ku, alebo 85ku na zabi majer? (tych 700m?), viem obratisko PAMIATKOSTAV neznam a na obratisku STAVIVA sa ma problem otocit auto a nie este klbovy autobus...
ALE namiesto dvoch zahrad je tam kopa smeti a par panelov... co takto tie smeti odstranit a postavit obratisko? moc nerealne, pri dnesnej situacii... tak potom aky je problem predlzit tu 63 na ZLATE PIESKY (pred Coca-colou je tam taky plac, co ma charakter obratiska, myslim, ze sa tam tocila 106ka kedysi) ce Zabi Majer? je tam cesta, sice co sa podoba na tankodrom, ale prejst sa tam da. bezne tade chodia Coca-Colacke kamiony, dat do 63ky este jeden voz do obehu. a spokojny bude aj Lamac, a aj Zlate piesky a Zabi majer...