Pod Blumental sa 5km/h dorutil nejaky kratky drak s poruchou a vyhodenymi oboma blinkrami, 5 minut tam postal a pred chvilkou odisiel. Zaujimalo by ma, co tam vlastne robil.
To nie su autobusy, to je kopa srotu!!! A pri pomysleni ze to pojde na plyn mi je k placu...
M: 2309/13

Treba sa tam pozreť keď budú robiť.
frenky
Pravdu mas v tom, ze 92 bude teraz vozit iba vzduch a 4krat za den pracovnikov VW. No ale ved uvidime, prepojka na Mlynskej ma byt tento rok. A je slubene, ze ak bude prepojka bude aj 92 cez sidlisko.