Reply on: KLF #7607:
no tu druhu vetvu si viem vcelku bezproblemovo predstavit z hl. st. po patronku a odtial prepojenu cez mlynsku dolinu, tam dalej je to uz naozaj vcelku dost narvane, ale ked psravia ten dialnicny tunel, mozno sa to zmeni... a co sa lamaca tyka, tam sa ja ani nevyznam :-))

M: ZV 3604
Ved tych SMSiek bolo standardne denne mnozstvo! ;-D A VOBEC MI NELIEZLI NA NERVY!!!! Si co o mne myslis, ze sa volaku hovadinu nasesriem? Tak to si mimo!
Jano
- 2932 docasne vypadol na linke 83/1 po 21. h., neskor ho nahradil ZV nejaky Ik. 435 ( podla vsetkeho 2808, ale nie som si isty, videl som ho len z dialky )