Reply on: Jakub1 #66343:
Doplnim, ze 1607 bola na linke 21/6 vymena vozom 1603, niekedy okolo cca 19:30, sudiac podla poctu "guliek". ?
pekne stihol vsetky 93 na Hodzovom a prestupili kludne na 93 dokonca aj Darrovi som niejakych poslal he
brrrrr
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
stevo
a verim ze si Vas ostatni zoberu za Velke Vzory. Ak k tomu aj v zime zakurite, tak by som za taketo vozenie nevahal zaplatit aj vyssie cestovne a vam vyssie platy.