Reply on: Andy #66337:
Platí toto pravidlo aj pre trolejbusy a autobusy, nevieš náhodou pls?
.
pekne stihol vsetky 93 na Hodzovom a prestupili kludne na 93 dokonca aj Darrovi som niejakych poslal he
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
Sati