Reply on: vip737 #66346:
**** = ...pri zastavke chatam sofer...
.
pekne stihol vsetky 93 na Hodzovom a prestupili kludne na 93 dokonca aj Darrovi som niejakych poslal he
brrrrr
Rano ZV2005? (celo-biely I-415) o cca.5:07 linka c.83 Hodzovo nam. smer Technopol. Poradie asi 13ka s meskanim... ?
fruterro
viem ze je to tu mozno trosku odveci ale kde sa da stazovat na dopravny pod(vod)nik?