Reply on: ivanbuto #66285:
Chrono ma byt spravena tak aby na poslednych 4 zastavkach isla vacsina vozov -1. V poriadku nie je ani to ze voz ma odchod zo zastavky podla palubaku 8.08.30 ale v CP je 8.09 Zaokruhlovanie smerom hore v tomto pripade sa nema praktikovat. Mal by byt cas v CP 8.08!
Sorry za zahlcovanie fora, ale ked na diskusnom sa cez deticky neda normalne diskutovat o doprave. ?
, 4826, 4822, 4808; R: 4824, 4947
klasIK