Reply on: Darro #66268:
Nato aby sa vodic mal cas vystat je jednoduche riesenie. Vodic nema co hnit na konecnej s vozom. Spravit to tak ako v zapadnych mestach, najblizsie vo Viedni.Vodic pride na konecnu, kde si voz preberie dalsi vodic. 1. vodic si zase pocka na dalsi voz ci cerpa povinnu pauzu,... Samozrejmostou by boli adekvatne socialky na konecnych.
cakam "sa neda", "kazdy voz iny" a podobne argumenty. Neobstoji.
Ak si zoberem ze 25Trka stala 17,5 melona a z hodiny 15min stoji tak sa mi to nelubi. A to nehovorim o novych salinach (ak nejake budu) za cca 80mil.
A myslim si, ze v konecnom dosledku by to bol aj plus pre vodicov.
klasIK
22. 1. 2008:
- svetelná signalizácia pri Technopole stále nefunguje
- na linke 95/10 bolo minimálne v rannej špičke krátke vozidlo 4122
- na linke 98/8 bolo krátke vozidlo 1708
88: 1214, 1622, 1217, ..., 1815, 1206; S: 1215, 1219
91: 4106, 4101, 4109, VN: ..., 4816; S: 4112; R: 4120; P: 4116; neexistuje; VN: ...
92: S: 4219, 4814, 4121, 4217, 4113, 4216, 4216; VN: 4833, 4830, 4112; s: 4104, 4110, 4103, 4107
95: 4817, 4803, 4849, 4843; DN: 4831; 4828, 4852; S: 4218, 4801, 4122
98: 4857, 4855, 4845, 4835, 4838, 1617; VN: 1629; S: 1708
99: 4114, 4126, 4124, 4129, 4118, 4102, 4115, 4125, 4127, 3038, 4123, 4131
191: 4104, 4110, 4103, 4107; P: 4120
N95: 4833, 4830
N99: 4112