Reply on: milannco #66275:
"kúpim ti osviežovač do kabíny"Dnes popoludní o 16:17 VŠ Managementu L93 4200 smerom do
mesta by potrebovala kýbel osviežovačov, tak tam smrdel moč.
Alebo poriadne poumývať!
ale necham to tak lebo nie vsetci ich maju v laske.
Ámos
Stevo ma pravdu. Ak chce DP ludi ucit prestupovat vozy maju chodit na nula max -1.