Reply on: Darro #66274:
sak to ze si nevecia co to obnasa byt dobrym fotografom a vyckat si na moment .P.S. ked sa bude konat rozlucka z klbovymi plynakmi a budem v podniku tak sa dobrovolne hlasim ako jeden z vodicov a dufam ze dozije aj 2638 he ?
ale necham to tak lebo nie vsetci ich maju v laske.
milannco